Wczytuję dane...

Seria Basic

Fotel gamingowy najczęściej kojarzy się z pokojem nastolatka lub dziecięcym, ale doceniany jest również wśród dorosłych. Fotele dla graczy serii Basic charakteryzują się przystępniejszą ceną. Zostały zaprojektowane by zapewnić optymalną ergonomię, a poduszka lędźwiowa zaoferowała poprawną postawę bez uczucia dyskomfortu przy dłuższym korzystaniu.

Krzesła komputerowe / Krzesła gamingowe GHOST są również funkcjonalne. W naszej ofercie znajdą Państwo fotele z podnóżkiem, z regulowanymi podłokietnikami, regulowanym oparciem rozkładanym nawet do 180°, fotele z funkcją masażu, funkcją nawiewu czy też fotele z oświetleniem led sterowane z pilota lub aplikacji na telefon.


Fotele dla graczy mogą również zapewnić kreatywny akcent w każdym otoczeniu dzięki szerokiej gamie stylów, w których dostępne są fotele gamingowe. Mimo, iż zostały zaprojektowane z myślą o graczach, to można się nimi również cieszyć praktycznie w każdym biurze. Oprócz licznych modeli, które przypominają fotele kubełkowe z motorsportu, można znaleźć też takie, które mają bardziej stonowany, biurowy wygląd.

Jakie wybrać fotel obrotowy dla ucznia, do nauki zdalnej? Dla młodszych uczniów i uczennic polecamy modele Ghsot 13 oraz Ghost 14, dla których rekomendowany wzrost to od 120 - 150cm. Są nie tylko atrakcyjnie cenowo, ale również komfortowe. W modelu Ghost 14 odnajdziemy dodatkowo wygodny podnóżek. Podczas zdalnych sesji nie trzeba przecież siedzieć zgarbionym przed monitorem, a można wygodnie się rozłożyć na fotelu :) Dzieci i młodzież zaczynają grać w gry coraz wcześniej, a trzeba tez pamiętać, że nie tylko o gry chodzi. Nauka zdalna zdarza się co raz częściej i ważnym jest by dziecko miało dobrany odpowiedni fotel obrotowy do biurka, do nauki zdalnej. Kanapa czy zwykłe krzesło do kilkugodzinnych sesji nie jest zdrowe. Dlatego ważne jest, aby mieć odpowiednio dobrany fotel. Fotel gamingowy jest fajny, ale też zbyt duży może spowodować, że chęć do grania lub nauki szybko zniknie lub dziecko może przyjąć złą pozycję siedzącą. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów