Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.


Wysyłka w ciągu 24 h.

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.


Wysyłka powyżej 24h.

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie lecz zazwyczaj jest to produkt większych gabarytów. Prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin jednak zdarza się, że kurier nie ma miejsca na zabranie zamówienia. Biorąc to pod uwagę informujemy o wysyłce do 3 dni roboczych.


Towar niedostępny.

Towaru nie można w tej chwili zamówić. Można pozostawić nam adres email, wtedy wyślemy wiadomość, gdy tylko pojawi się ponownie w sprzedaży.


Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych. 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy


W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.